1 sztuk 7 calowy Bricklayer Z Gumowym Uchwytem

1 sztuk 7 calowy Bricklayer Z Gumowym Uchwytem

€ 6.65

Ilość produktu

klientów, którzy kupili również kupili ten element -4.14/piece 1. 100% Satysfakcja Gwarantowana jeśli nie jesteś zadowolony z żadnego z naszych produktów, prosimy o kontakt z nami.
postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem dla ciebie i spełnić twoje wymagania.
jeśli otrzymał żadnych wadliwych towarów lub któregokolwiek z naszych produktów może nie być prawidłowo wykorzystywane,
dajemy ci zniżki lub zwrócić ci pieniądze. 2. Wysyłka wysyłamy do wybranych krajów. wysyłamy rzeczy w ciągu 5 dni po otrzymaniu płatności. my zawsze po swoje przedmioty porcelanową Poczta (15-30 dni roboczych być odbierane). zazwyczaj swoje parcle dotrze gładko. ale czasami ze względu na nieoczekiwane czynniki, to będzie opóźnione o kilka dni po drodze. jeśli nie otrzymasz przedmiotu po upływie następnie, prosimy o kontakt z nami, będziemy oferować państwu rozsądne rozwiązanie. prosimy o kontakt z nami. postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. 3. metoda Płatności akceptujemy metody płatności na aliexpress przez alipay, jak poniżej : 4. Informacje Zwrotne mamy nadzieję, że każdy klient będzie cieszyć się ich zakupy z mojego sklepu. będziemy przejść przez naszą odpowiedź plików w regularnych okres, i pozostawi pozytywne opinie dla wszystkich naszych klientów rzeczowe.
pozytywne opinie i pięciogwiazdkowy oceny sprzedającego będą mile widziane! jeśli masz jakieś pytanie do naszych produktów, proszę nie wahaj się zostawić nam wiadomość lub skontaktuj się z nami przez kierownika handlowego. odpowiadamy was z 24 godzin Roboczych i odpowiedzieć na pytanie, które pomogą ci slove problemu. dziękuję za współpracę i zaufanie!


Dane produktu

Nazwa marki:
FASCY
Materiał ostrza:
Kielnia ze stali węglowej
Typ:
Pływak kielnia
Numer modelu:
F-107
Materiał uchwytu:
Uchwyt z tworzywa sztucznego
Rozmiar:
7inch
Diy akcesoria:
Dachówka

Więcej produktów w kategorii